Elektro-Plast

Firma

DYSTRYBUTORZY

ofertapracy

Specjalista ds. produktów

Data publikacji:

Firma o zasięgu międzynarodowym ELEKTRO-PLAST poszukuje specjalisty ds. produktów, który dołączy do naszego zespołu w Niedźwiadach k/Kalisza.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość branży elektroinstalacyjnej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu produkcji oraz norm, certyfikacji i standardów dotyczących jakości produktów
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcji i utrzymanie wysokiej jakości produktów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produktami
  • Testowanie nowych produktów i opracowywanie raportów technicznych
  • Opracowywanie i poszukiwania nowych rozwiązań produktowych
  • Doradztwo techniczne dla klientów, prowadzenie szkoleń i prezentacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
  • Pakiet szkoleń oraz program rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres kadry@elektro-plast.pl

specjalista ds. produktu, praca, elektro-plast, Niedźwiady