Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

Aktualności

Drukuj
 • Wesołych Świąt

  27.03.2024

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym klientom i przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku w rodzinnej atmosferze oraz mnóstwo pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

  czytaj całość
 • NOWE CENY

  26.02.2024

  Pragniemy poinformować naszych cenionych Klientów o nadchodzących zmianach w cenniku naszych produktów , które wejdą w życie z dniem 25 marca 2024 roku. Ta decyzja została podjęta w odpowiedzi na rosnące koszty produkcji oraz inne czynniki zewnętrzne, które wywierają wpływ na strukturę naszych cen. Jesteśmy w pełni świadomi, że taka aktualizacja może wywołać pewien dyskomfort. Chcielibyśmy jednak zapewnić Państwa, że nasze działania są kierowane dążeniem do utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów , przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cenowej. Naszym priorytetem jest oferowanie Państwu wartości, która odzwierciedla wysoki standard naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który został załączony do niniejszego komunikatu. Prosimy także o poinformowanie wszystkich zainteresowanych stron o tej zmianie. Wszelkie zamówienia złożone do dnia 24 marca 2024 roku będą realizowane według dotychczasowych cen.

  czytaj całość
 • LIGHT & BUILDING 2024

  19.02.2024

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Light + Building - największego wydarzenia na świecie dotyczącym sektora budowlanego i oświetleniowego. Ostatnia ich edycja w 2022 roku była ogromnym sukcesem, przyciągając ponad 92 000 odwiedzających i 1500 wystawców. Do głównych grup odwiedzających należą architekci, architekci wnętrz, projektanci, planiści i inżynierowie, a także handlowcy, przedstawiciele sektora handlu detalicznego, hurtowego oraz przemysłu. Light+Building we Frankfurcie w Niemczech w dniach 3 - 8 marca 2024 r. Odwiedź nasze stoisko i poznaj bliżej firmę Elektro-Plast Sp. z o.o. oraz innowacyjne produkty. Stoisko B57, Hala 9.0 Jako Nasz Klient możesz otrzymać darmowe wejściówki! Wystarczy, że napiszesz na maila export@elektro-plast.pl i podasz ilość osób, z którą planujesz Nas odwiedzić. Otrzymasz darmowe wejściówki, które dodatkowo uprawniają do bezpłatnego podróżowania siecią transportu publicznego na obszarze Rhein-Main-Verkehrsverbund (RMV).

  czytaj całość
 • INWENTARYZACJA

  04.12.2023

  Chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 2.01.2024 do 5.01.2024, nasza firma ELEKTRO-PLAST Opatówek będzie pracować w ograniczonym zakresie z powodu przeprowadzanej inwentaryzacji. W związku z tym, w tym okresie nie będziemy realizować wysyłek. Aby zagwarantować terminową realizację Państwa zamówień, serdecznie prosimy o ich zaplanowanie i złożenie do dnia 28.12.2023. Wszelkie zamówienia złożone po tym terminie będą przetwarzane i wysyłane począwszy od 8.01.2024. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży. Nasi specjaliści są dostępni pod numerami telefonów: +48 62 7670 376 oraz +48 600 070 411 i chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz wsparcia w planowaniu Państwa zamówień. U Have Been PWND

  czytaj całość
 • Nowe Rozdzielnice SRn 1x24

  10.11.2023

  Czy poznaliście już nasze nowe Rozdzielnice Natynkowe SRn 1x24 (N+PE)? Rozdzielnice wykonane są z tworzywa sztucznego ABS. Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielnice posiadają obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane są do plombowania. W bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykietę opisową z podziałką na 24 moduły. Posiadają również listwy zaciskowe N+PE. Elementem montażowym w rozdzielnicy jest wspornik TH 35/7,5 (Euroszyna), pozwalający na zamontowanie zabezpieczeń nadmiarowo - prądowych, wyłączników różnicowo - prądowych oraz innych aparatów elektrycznych.

  czytaj całość
 • IDEA Line - IP40

  25.09.2023

  Przedstawiamy NOWOŚĆ! Niesamowite Rozdzielnice Podtynkowe z serii IDEA Line z drzwiami metalowymi i stopniem ochrony IP40 w całości spełniające wszystkie standardy techniczne i jakościowe oferowane współczesnemu instalatorowi, maksymalną wszechstronność i łatwość montażu. Zostały zaprojektowane z myślą o instalacjach w sektorze usługowym i mieszkaniowym. Dostępne są w wersjach o pojemności od 14 do 70 modułów, możliwy montaż w ścianach prefabrykowanych (tj. płyta gipsowo-kartonowa, drewno, płyta wiórowa itp.) jak i konwencjonalnych litych. Wygląd został tak starannie zaprojektowany, aby idealnie dopasować się do każdego środowiska w pełni integrując się z dekoracjami dla biznesu, biur, sklepów, hoteli, domów i nie tylko.

  czytaj całość
 • ENERGETAB 2023

  29.08.2023

  Serdecznie zapraszamy na tegoroczny ENERGETAB - największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego dlatego nie mogło nas zabraknąć. ELEKTRO-PLAST Opatówek - hala N, stoisko nr 21. Będzie to wyśmienita okazja by zapoznać się z premierowymi odsłonami nowych serii oraz poszerzeniem oferty w popularnych dobrze znanych już seriach. Wstęp na targi jest bezpłatny po obowiązkowej rejestracji na www.energetab.pl ZAPRASZAMY!

  czytaj całość
 • 9 CZERWCA

  05.06.2023

  Szanowni Klienci, w dniu 9 czerwca 2023 roku nie będzie możliwości realizacji wysyłek oraz odbioru towarów w naszej firmie. Biuro oraz magazyn będą nieczynne. Wszystkie wysyłki są realizowane do dnia 7 czerwca 2023, a następnie wznowimy te działania od dnia 12 czerwca 2023 roku. Za wszelkie ewentualne niedogodności związane z tą sytuacją przepraszamy. Mamy nadzieję na Państwa zrozumienie i cierpliwość w tym okresie.

  czytaj całość
 • 2 MAJA

  26.04.2023

  w firmie ELEKTRO-PLAST Opatówek obowiązywać będzie dzień wolny od pracy. Uprzejmie prosimy o nieplanowanie dostaw oraz odbiorów towarów w tym terminie. Dodatkowo, pragniemy zaznaczyć, że nasze Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne w tym dniu. Z wyrazami szacunku, Zespół ELEKTRO-PLAST Opatówek

  czytaj całość
 • Wesołych Świąt

  05.04.2023

  W imieniu całej firmy ELEKTRO-PLAST Opatówek składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech święta wielkanocne staną się okazją do odpoczynku, a odradzająca się do życia przyroda przyniesie nadzieję na kolejne miesiące!

  czytaj całość